پنجشنبه 12 شهريور 1394   02:14:04
عناوين اصلي
اطلاعات گروه
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 20910972
تعداد بازديد اين صفحه: 18890
در امروز: 1856
اين صفحه امروز: 2

توبخند تا سراسيمه شود بوي بهار ...... 
همكاران محترم نوشدن روزگار با اميد به نو شدن تقدير وانديشه ها،برشما مبارك باد

زهرا (زري)معين مدير گروه روان شناسي باليني

استادان هيأت علمي روانشناسي باليني

رزومه

پست الكترونيك

گروه روان شناسي باليني

نام خانوادگي، نام      

 

a.moghadmi@riau.ac.ir

باليني

انصاري مقدم، اكرم

 

Jazayeri@riau.ac.ir

باليني

جزايري، شادي

 

Shahi@riau.ac.ir

باليني

حسين شاهي، حميد رضا

 

Khodadadi@riau.ac.ir

باليني

خدادادي، مهدي

 

Taheri@riau.ac.ir

باليني

طاهري، افسانه

 

farokhzad@riau.ac.ir

باليني

فرخ زاد، پگاه

 

lkashani@riau.ac.ir

باليني

لطفي كاشاني، فرح

 

Mojtabaie@riau.ac.ir

باليني

مجتبايي، مينا

 

Behzadi@riau.ac.ir

باليني

بهزادي، صفيه

 

Chegini@riau.ac.ir

باليني

گودرزوندچگيني، سياوش

 

Zmoein@riau.ac.ir

باليني

معين، زهرا زري

 

hfmohammadi@riau.ac.ir

باليني

محمدي فرود، حميد

 

Noorollah@riau.ac.ir

باليني

نوراله، عليرضا

 

bashar doost@riau.ac.ir

باليني

بشردوست تجلي، فريبا

 

 

باليني

هاشميان، كيانوش

 

 

باليني

وزيري، شهرام


گالري عكس
سايربخش ها
پيوند ها



                         

خانه | بازگشت | Guest (r_guest)

MCCIP Portal Generator
Powered By Sigma ITID.